Lokasyon Tv Faydaları

Logo.png

LOKASYON TV FAYDALARI

Lokasyon Tv'nin hayatımızı kolaylaştıran birçok faydaları bulunmaktadır. 

Dünyanın neresinde olursanız olun o bölgede yer alan kategorilerimizde mevcut sektördeki birçok firmaya ulaşabilir kısa tanıtımlarını izleyerek günlük yaşantınızda gerek duyduğunuz birçok etkinliği yapabilir ve firmalar arasından seçim yapabilirsiniz.

 

Sistemin çalışma şekli sadece  iletişim kurduğunuz tüm teknoloji aygıtlarınızdan internet bağlantınız olan her yerde platformumuzu ziyaret etmek olacaktır. Platformumuzda yer alan sektörlere ait videoları izleyerek tercihlerinizi daha kolay yapabilir veya sektörle ilgili o bölgede bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Konum olarak tıkladığınız sayfa aktif değil ise şu anda o kategoriye ait bir üye olmayabilir veya bulunduğunuz bölge çekimleri henüz tamamlanmamış olabilir. Konum olarak Türkiye'de başta olmak üzere KKTC ilk önceliklerimiz arasındadır. En yakın zamanda yurt dışında en çok ziyaret alan ülkeler ve lokasyonlarda da çekimlerimiz başlayacaktır. 

Lokasyon Tv'nin üye firmalara da katkıları oldukça büyüktür. Sitemizi ziyaret eden her üye firmaların tanıtımlarını görebilmekte bu da marka değerinize katkı sağlayabildiği gibi potansiyel müşteri odaklarınızı artırabilmektedir. 

Lokasyon Tv Yayın Ekibi