top of page

Sözleşme

Logo.png

BİZİ TANIYIN

Lokasyon Tv dünyada ilk kez Türkiye'de uygulanmaya başlamış dijital bir seyahat platformudur.

Seyahat eden herkesin kolaylıkla kullanabileceği bulunduğu lokasyon'da kategorilerimizde sunulan tüm sektörlere ulaşım imkanları sunan en kapsamlı sosyal medya alt yapısı olan mobil teknoloji şirketiyiz. Müşterilerimize teknoloji ile ihtiyaçları dahilinde hizmetlerin en iyisini sunmak birinci önceliğimiz ve misyonumuzdur.

Üyelerimiz, mobil teknoloji sitemiz lokasyontv.com üzerinden ihtiyaçları dahilinde oteller, alışveriş merkezleri, mekanlar, restoranlar ve seyahat sektöründeki tüm kategorilerde yer alan firma tanıtımlarına ulaşabilir. Bulundukları bölge ile ilgili geniş bir bilgiye ulaşabilir ve seçim yapabilirler.  

Bireysel üyeliklerde evrak ve imza zorunluluğu yoktur. Gizlilik politikası gereği şirketimiz sizden topladığı veri bilgilerini üçüncü kişilerle veya kurumlarla yasa gereği paylaşmaz paylaşıma izin vermez.

Kurumsal üyeliklerde markalar lokasyontv.com sitesinden tanıtım yapabilmek için üyelik sözleşmesi imzalamak ve ticari zorunlu olan evrak ve dökümanları vermek zorundadırlar. Üyelik sözleşmeleri talep üzerine tarafınıza mail atılmakta, kaşe basılıp ıslak imza atıldıktan sonra  yeniden tarafımıza mail yada posta yolu ile gönderilmektedir. 

Üyelikler sadece 1 yıl (bir) süreli reklamları kapsar. 1 yıl sonra üye devam etmek isterse sözleşme otomatik olarak uzatılır. Bu süreç dahilinde Lokasyon Tv  sitesinden kurum hizmetlerini tanıtabilme hakkına sahip olurlar. Sözleşmede belirtilen haklar dışında yasa dışı reklamlar kabul edilmemektedir. 

Sistemimize kurumsal üyelik yapan üyelerimiz, gerekli olan firma bilgilerini tam ve eksiksiz olarak müşteri hizmetlerimize iletmelidir. Eksik ya da yanlış bilgilerden firmamız sorumlu değildir. Bu gibi durumlarda müşteri hakları ve tüketici kanunları tabidir.

Reklamcılık alanında faaliyet göstermekte olan şirketimiz KOMBİN MEDYA RADYO VE TELEVİZYON YAPIMCILIK TEKSTİL VE SAN TİC LTD. ŞTİ. ve çözüm ortaklığı hizmeti aldığımız VİZYON RADYO TELEVİZYON A.Ş. firma bilgilerinizi, reklam pazarlama ve tanıtım faaliyetlerinizi gerçekleştirebilmek amacıyla işlemekte olduğumuzu tarafınıza bildirir.

Sözleşme imzalandıktan sonra firma bilgilerinizin kişisel bilgilerin korunması kapsamında yurt içinde ve yurt dışında müşteriler ile paylaşılabilecektir. Bu kapsamda lokasyontv.com internet adresi sizin bilgilerinizle kampanyalar düzenleyebilir ve anketler yapabilir.

Üye olan müşterilerimiz istedikleri zaman reklam videolarını değiştirebilme hakkına sahiptirler. Üyeler lokasyontv.com sitesine verdikleri bilgiden sorumludurlar. Verilen bilgilerin yanlış bilgiler olması ve müşteri şikayetlerinden tamamen kendileri sorumludurlar. 

Üyelerimizin, bilgilerinin gizliliğinin korunması için şirketimiz teknolojik alt yapı önlemlerini almıştır. Üyelerimiz kişisel bilgilerin yanlış kullanılması ilgili tüm içerikleri firmamızdan talep etme hakkına sahiptirler.  Üyeler vermiş oldukları bilgilerin güncel ve doğru olduğunu kabul ve taahhüt ederler. Değişen bilgilerin mutlak suretle müşteri hizmetlerimize bildirilmesi gerekmektedir.

Bilgi paylaşımlarından sadece lokasyontv.com sitesine üye olan firmalar faydalanabilmektedir. Lokasyon Tv sitemiz ve buna bağlı olan şirketimiz tüzel Kombin Medya Radyo ve Televizyon Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. istediği zaman sözleşmeyi fesih etme hakkına sahiptir. Lokasyon Tv üyelerinden aldığı bilgileri müşterileri ile paylaşmak zorundadır. Lokasyon Tv internet ortamında oluşabilecek aksaklıklar, bilgisayar hataları, teknolojik yetersizlikler, virüsler ve casus yazılımlardan sorumlu tutulamaz. Lokasyon Tv üyelerden gelecek video ve bilgileri değiştirme hakkına sahiptir. Yasa dışı reklamlara yer vermek zorunda değildir. Lokasyon Tv sisteminde oluşan sistem aksaklıklarından sorumlu tutulamaz. Tamamen teknolojik alt yapı sıkıntılarından kaynaklandığı bilinmelidir.

Kullanıcı yorumlarının yayınlanıp yayınlanmayacağı konusundaki inisiyatif tamamen lokasyontv.com sitesine aittir. 

Üyeler verdikleri kişisel verilerin tamamen kendi hür iradeleri dahilinde verdiklerini kabul ve taahhüt ederler. İkinci ve üçüncü kişilere aktaramazlar. Bu konudaki sorumluluk tamamen kendilerine aittir. 

Üyeler, verilen bilgilerin çalıntı olmaması, pornografi veya çıplaklık içermemesi, virüs veya herhangi bir programa zarar verecek programlama özelliği içermemesi ilkelerini kabul etmişlerdir. Lokasyon Tv sitesindeki bilgilerin kopyalanması ve paylaşılması kesinlikle yasaktır. Yazılım ve arayüze müdahalede bulunulması, virüs ve casus programlarla müdahale edilmesi kesinlikle yasaktır ve suçtur. 

Mücbir sebep; doğal afet, isyan, savaş, grev, lokavt, telekomünikasyon altyapısından kaynaklanan arızalar, elektrik kesintisi ve kötü hava koşulları da dahil tarafın makul kontrolü haricinde gerçekleşen olaylar olarak yorumlanacaktır. Mücbir sebep süresince tarafların edimleri askıya alınır. Mücbir sebebin bir aydan uzun sürmesi halinde işbu sözleşme hakları ifa edilemeyen tarafça feshedilebilecektir.

İşbu sözleşme ve sözleşmenin "Kişisel Verilerin İşlenmesine Dair Bilgilendirme" ve onay metni ile bildirilen koşullar kullanıcı tarafından sözleşmenin okunup kabul edilmesi ile karşılıklı olarak kabul edilerek yürürlüğe girer.

Bu sözleşme Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir. Sözleşmeye aykırı durumlarda lokasyontv.com tek taraflı olarak sözleşmeyi fesih etme hakkına sahiptir. 

İş bu sözleşme Lokasyon Tv (Kombin Medya Radyo ve Televizyon Yapımcılık Tesktil ve San Tic Ltd. Şti.) ile üyeler arasında imza altına alınmaktadır. Reklam veren üyeler sözleşmeyi okuyup reklamları sitede yayınlandıktan sonra şartları kabul ve taahhüt etmiş olurlar. Televizyonculuk hizmet alanında çözüm ortağımız VİZYON RADYO VE TELEVİZYON ANONİM ŞİRKETİ ile anlaşma sağlanmıştır. 

İş bu sözleşme taraflarca okunmuş ve imza altına alınmış olup aksi beyanda  Türkiye Cumhuriyeti kanunları tabidir ve mahkemeler ile icra daireleri yetkili tayin edilir.

lokasyontv.com

KOMBİN MEDYA RADYO VE TELEVİZYON YAPIMCILIK TEKSTİL SAN VE TİC LTD. ŞTİ.

Eskişehir Vergi Dairesi Başkanlığı 5760529676

VİZYON RADYO VE TELEVİZYON A.Ş.

Eskişehir Vergi Dairesi Başkanlığı 9250022784

Üye Sözleşme metnini yukarıdaki pdf formatını tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Tüm sayfalarını imzaladıktan sonra tarafımıza kargolamanız gerekmektedir.  Son sayfadaki üye iş yeri kısmına şirket kaşesi mutlaka basılmalıdır. Üyelerimizden kargo ücreti talep edilmemektedir. 

bottom of page