top of page

Üyelik Koşulları

Lokasyon Tv Nedir?

Lokasyon Tv Türkiye'de ve dünya genelinde ilk kez uygulanmaya başlamış bir seyahat platformudur. Platforma üye olduktan sonra hemen dünya gelenlinde izlemeye başlayabilirsiniz. Dünyanın en eğlenceli programları, gezi tanıtımları için hemen üye olun ve sınırsız izlemenin keyfini çıkarın.

Lokasyon'da Ne izleyebilirim?

Seyahat edeceğiniz yerlerin tanıtımları, tv programları, belgeseller, otel, restoran ve mekan tanıtımlarını izleyebilirsiniz. Merak ettiğiniz şehirlerden, bölgelere, aktivite alanlarından, tatil merkezlerine, yolculuk edeceğiniz yerlerin turizmi, konaklaması ve yeme içme sektörüne varıncaya kadar birçok zengin içerik Lokasyon Tv'de sizleri bekliyor.

Üyelik Fiyatları Nedir?

Lokasyon Tv Türkiye turizm destinasyonlarının tanıtımlarından başlayarak dünya genelinde de çekimlerini sürdürmekte olduğundan 28.04.2023 tarihine kadar tüm bireysel üyelikler ücretsizdir. Ücretsiz üye olduktan sonra sınırsız izleyebilirsiniz. Sadece reklam veren kurumsal üyelikler ücrete tabidir.

Destekleyen Cihazlar Nedir?

Mobil cihazlar ve web tarayıcıları ile tüm program ve içerikleri izleyebilirsiniz. Mobil uygulamamız 28.04.2023 tarihinde hizmete açılacaktır. Tüm cep telefonlarından, tabletlerden, bilgisayarlardan ve televizyonların internet tarayıcılarından sitemizi ziyaret ederek sınırsız izleme olanağına sahip olursunuz.

Üyelik Taahhütü Gerekiyor mu?

Lokasyon Tv üyeliği taahhüt gerektirmemektedir. 28.04.2023 tarihine kadar tüm içerikleri ücretsiz izleyebilirsiniz. Bu tarihten sonra ücretsiz üyelikler izleme olanağı otomatik olarak kaldırılır ve yeni üyelikleriniz için tarafınıza yeni şifre talepleri mail olarak gönderilir. Kabul ettiğiniz takdirde standart ücretli üyelik uygulamasına geçiş yapabilirsiniz. 28.04.2023 tarihinde geçilecek ücretli üyelik sisteminde ise her faturalandırma dönemi bitiminden sonra istediğiniz zaman bireysel ücretli üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz. Bunun için sistemden üyeliğimi iptal etmek istiyorum paneline giriş yapmanız yeterli olacaktır. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page